O nás

 

Vítám Vás na Adimi - e-shopu s jedinečným dětským oblečením a doplňky. Adimi jsem založila v roce 2021, kdy jsem byla na mateřské dovolené se svoji první dcerou Adinkou a druhou dceru Medu už jsem nosila v bříšku. Adinku jsem vždycky ráda oblíkala do stylových kousků ze zahraničí. Často se mě maminky ptaly odkud oblečení mám a jestli jim třeba můžu pár věcí přibrat až budu objednávat .. a tak vzniklo Adimi.

E-shop na kterém sestavíte jedinečný, stylový a hlavně kvalitní outfit třeba na oslavu, svatbu nebo jen tak pro malou princeznu která se ráda parádí. Nenajdete zde ale jen sváteční kousky, ale také ty praktické jako jsou punčocháče, čepice, holínky .. to vše v jemných barvách a v nejvyšší kvalitě.

Vždy Vám ráda poradím s výběrem ať už po telefonu, na instagramu nebo na naší prodejně v Ostravě. Věřím, že si nákup u nás užijete a až doma otevřete krabičku, odlepíte růžovou nálepku, odkryjete hedvábný papír a uvnitř najdete nádherné a kvalitní kousky pro vaši malou princeznu, budete nadšená.

 

Adéla Martynková

Majitelka Adimi